subscribe: Posts | Comments

Pożyczki gotówkowe z dostawą do domu ? jak to działa?

25 komentarzy
Pożyczki gotówkowe z dostawą do domu ? jak to działa?

Zaciąganie pożyczek gotówkowych nigdy nie było tak łatwe. Dzisiaj możemy bez problemu uzyskać je przez internet, wystarczy tylko kwadrans, aby mieć pieniądze na swoim koncie. Dla tych, którzy nie mają dostępu do internetu, wygodną propozycją jest pożyczka gotówkowa w domu klienta. Jak to działa?

Zawarcie umowy pożyczkowej

Po wybraniu odpowiedniej oferty z obsługą w domu należy skontaktować się z firmą, która ją świadczy. W tym celu można wykorzystać internet, a jeżeli sieć nie jest dostępna ? telefon. Podczas rozmowy określa się wysokość pożyczki oraz czas spłaty ? zwykle w formie cotygodniowych rat, dlatego konsultant pyta, jak wysoką sumę pożyczkobiorca jest w stanie spłacić na tydzień. Potem wystarczy tylko umówić się na termin, w którym pracownik firmy pożyczkowej przyjedzie pod wyznaczony adres z umową oraz z pieniędzmi. Podczas spotkania sygnuje się umowę i otrzymuje gotówkę do ręki.

Jak wygląda spłata?

Spłata jest także równie wygodna, ponieważ po kolejne raty zgłaszają się przedstawiciele firmy pożyczkowej. W tym przypadku określane są dokładne terminy odbioru pieniędzy, dlatego wtedy pożyczkobiorca musi być obecny pod wskazanym adresem, ponieważ może w przeciwnym przypadku narazić się na dodatkowe kary finansowe.

Uwaga na dodatkowe opłaty

Warto pamiętać o tym, że w przypadku pożyczki ?z dowozem? do domu mogą pojawić się dodatkowe koszty. To powoduje, że pożyczkobiorca będzie miał do spłacenia wyższą sumę niż w przypadku pożyczek w standardowej formie. Koszty te warto sprawdzić przed sygnowaniem umowy pożyczkowej. Warto zapoznać się także z dokładną definicją pożyczki, która różni się od kredytu, z czego nie każdy zdaje sobie sprawę: http://pl.wikipedia.org/wiki/Po%C5%BCyczka_got%C3%B3wkowa

Podsumowując, pożyczka z obsługą domową to wygodna opcja dla tych osób, które nie chcą martwić się spłatą rat na poczcie, w banku czy przez internet. Komfort obsługi domowej doceniło już wielu pożyczkobiorców na terenie całej Polski. Warto wziąć także taką opcję pod uwagę, gdy szuka się komfortowego wsparcia finansowego bez wychodzenia z domu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 1. Znaczy tak, pożyczasz pieniądze i jesteś uwiązany w systemie ratalnym? Nie, dziękuję. Straszny wymiar kredytowania.

 2. Czyż to właśnie nie dziwne, że oni nam te pieniądze zaczynają do domu przynosić? Ja bym uznał to za podejrzane 😀

 3. Jak ktoś by mi przynosił kasę do domu, to nigdy z długów bym nie wyszedł.

 4. Takie pożyczki mają bardzo wysokie oprocentowanie. Bierzemy pożyczke krótkoterminową i spłacamy 2 razy więcej niż wzieliśmy. Do tego mogą dojść ukryte opłaty

 5. Z jednej strony fajna forma pożyczki, gdyż nie musimy wychodzić z domu. Z drugiej to zawsze coś za tak miłą obsługą musi stać. Takie pożyczki to zawsze wzbudzają kontrowersje, jednak jak ma się stałe dochody to zawsze można taką pożyczkę wziąć. Na przykład jak znaleźliśmy okazje na zakup samochodu i nas na niego nie stać, ale w przyszłości może go już nie być w ofercie, to wtedy taka pożyczka to super sprawa.
  Mateusz ostatnio opublikował..Oszczędzanie na paliwieMy Profile

 6. Wygoda, wiadomo.. niestety takie pożyczki zawsze mają wysokie oprocentowanie, wiem bo sam się o tym przekonałem 🙂
  Travis ostatnio opublikował..Teksty na podrywMy Profile

 7. Mnie np. przeraża tak łatwe otrzymywanie kredytu – od razu wydaje się to jakieś podejrzane, ale jestem starym pokoleniem, mogę nie czuć tej nowości, do młodzieży na pewno to trafia.

 8. Wolę zdecydowanie taką opcję, niż przez Intwernet. Jednak jak się człowieka zobaczy na żywo, a nie wirtualnie to jakoś bardziej bezpieczne to się wydaje.

 9. Ja bym się zdecydowała na taki kredyt, wszystko jest dla ludzi, jak się czyta umowy to nie powinno być problemu.

 10. O jakich dodatkowych kosztach mowa, jesli chodzi o pozyczke z dostawą do domu?

 11. ludzie skreśleni w banku ze względu na brak stałego zatrudnienia muszą się ratować w takich firmach, niestety wiążą się z nimi na stałe
  tomekprusik ostatnio opublikował..Ile zarabia copywriter?My Profile

 12. Wydaje mi się, że one są lepsze dla osób, które mają już zachwianą zdolność kredytową, prawda?

 13. Jakby ktoś mi tak chciał kasę do domu przynosić, to chyba miałbym ciągle drzwi otwarte na oścież ;p

 14. Nie uznaje różnego rodzaju pożyczek na dowód czy z dostawą do domu.

 15. Wygoda to na pewno ale czy korzystne warunki…? Wole sama się pofatygować do banku i porozmawiać „face to face”.

 16. Stanowcze NIE dla pożyczek z dostawą domową. Miałem przykrą sytuację z taką pożyczką i nie polecam!

 17. Chętnie przejmę gotówkę z dostawą ale bez wysokiego oprocentowania i przysłowiowych „kruczków”. Kredyt w banku TAK ale kredyt w placówkach pozabankowych stanowcze NIE

 18. Nie ufam pożyczkom na dowód i z dostawą do domu. Z tego co się słucha to te „banki” to jedno wielkie oszustwo.

 19. Wygodne na pewno to jest, ale na pewno droższe. Dlatego coraz więcej firm oferujących takie pożyczki do domu, daje też klientowi wybór w postaci opcji przelew. Wtedy do klienta nie przychodzi z gotówką przedstawiciel firmy, tylko wykonywany jest przelew na konto pożyczkobiorcy.

 20. Może to i wygoda ale ze spłatą już ciężko.

 21. Brzmi to okropnie!

 22. Czy to na pewno bezpieczne?

 23. Mam wrażenie, że coś za proste te zasady. A gdzie haczyk i jakie wymogi trzeba spełnić aby wziąć taką pożyczkę?

 24. Jak nie śpieszy nam się z jakimś zakupem, to lepiej zaoszczędzić chociaż część pieniędzy żeby jak najmniej musieć pożyczyć. Każda pożyczka to spłata większej kwoty niż się wzięło, zwłaszcza z dostawą do domu:) za wszystkie udogodnienia zapłacimy.

 25. dobrze że chociaż są takie możliwości wzięcia pożyczki, chociaż to nigdy nie jest opłacalne, ale lepiej tak, niż wcale

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge