subscribe: Posts | Comments

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń ? ile można pożyczyć?

13 komentarzy
Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń ? ile można pożyczyć?

Po kredyty gotówkowe bez zaświadczeń zgłasza się coraz więcej Polaków. Zaciągamy je zwykle na bieżące wydatki, gdy brakuje wystarczającej ilości pieniędzy pod koniec miesiąca, ale również kupujemy za nie różne sprzęty, spłacamy zaległe raty czy leczymy się prywatnie u lekarzy. Gdy potrzebna jest gotówka błyskawicznie, od ręki i bez pytań, wtedy kredyt bez zaświadczeń o zarobkach jest kuszącą propozycją. Niemniej ma on pewne wady, w tym jedną z nich jest ograniczona ilość pieniędzy do pożyczenia. Ile można zatem otrzymać?

Kwota waha się w zależności od tego, czy planuje się wziąć kredyt lub pożyczkę w instytucji pozabankowej czy też w banku. Dodatkowo także wpływają na nią inne czynniki ? zdolność kredytowa, historia kredytowania, okres i kwota kredytu lub pożyczki, by wspomnieć tylko o niektórych.

Pozabankowe pożyczki na dowód bez zaświadczeń ? niewiele, ale dla każdego

Najczęściej wybierane obecnie szybkie pożyczki na dowód bez zaświadczeń, w tym internetowe, pozwalają na sfinansowanie każdego zakupu. Niestety, nie może być to też zakup zbyt kosztowny ? na początek, jako nowy klient, otrzyma się zwykle maksymalnie 1500 złotych. Nie jest to zatem zbyt duża suma, ale wtedy, gdy trzeba podreperować budżet, może być wystarczająca. Natomiast jako stały klient można otrzymać zwykle do 2500 złotych.

Warto porównać oferty, ponieważ dla nowych klientów parabanki mają często świetne promocje, w tym pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo. Aby uzyskać pożyczkę online, trzeba posiadać tylko konto bankowe i telefon, a także dokument tożsamości. Pieniądze we wnioskowanej kwocie można mieć tego samego dnia na koncie.

Trzeba też wspomnieć o pożyczkach pod zastaw, na przykład mieszkania lub domu. Można uzyskać dzięki nim wyższe sumy, ale jednocześnie ryzyko związane z nimi jest spore ? przy braku spłaty można stracić nieruchomość.

Bankowy kredyt bez zaświadczeń o zarobkach ? większe sumy, ale z zastrzeżeniami

Jeżeli potrzebny jest większy zastrzyk gotówki, wtedy kredyty gotówkowe bez zaświadczeń są dobrym rozwiązaniem. Jednorazowo można otrzymać w zależności od zdolności kredytowej nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych na kilka lat. O sumie oraz okresie decydują głównie zarobki oraz dodatkowe obciążenia finansowe kredytobiorcy. O kredyt bez zaświadczeń o zarobkach nie warto się zatem ubiegać wtedy, gdy nie ma się stałego zatrudnienia oraz miało się w przeszłości problemy z długami.

Zatem o tym, ile mogą dać pożyczki i kredyty gotówkowe bez zaświadczeń, decyduje głównie zdolność kredytowa klienta. Jeżeli jest niska, nie ma co liczyć na wysokie sumy, chyba że planuje się zastaw nieruchomości.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
 1. Bardzo przydatne informacje istotne informacje o tych kredytach bez zaświadczeń.Nie zawsze orientujemy się w tych przepisach a przy tym ile jest nieścisłości.Ja jestem uważny w podejmowaniu takich decyzji jak kredyt lecz nigdy nie wiadomo co człowiekowi jest pisane.
  jahydraulik ostatnio opublikował..Specjalistyczne urządzenia wykorzystywane przez serwis Hydraulik KrakówMy Profile

 2. przede wszystkim trzeba uważać przy zaciąganiu pożyczek, banki i inne instytucje powinny mieć na względzie dobro pożyczających, czasami lepiej nie pożyczyć bo można się wplątać w pętle kredytową

 3. Ja jakoś nie mam zaufania do pożyczek bez zaświadczeń.W ogóle to czytajmy dokładnie umowy,bo niestety spłaty pożyczek często przerastają nas i z tego robi się problem bo brniemy w następne długi.

 4. Pożyczki bez zaświadczeń to kolejna furtka do długów. Niby kuszące ,ale to metoda na chwilę, która często prowadzi nas do kolejnych zadłużeń.

 5. Ehh te kredyty, zęby na nich zjem!

 6. Kredyty podstawą bankowości, dzięki nam (kredytobiorcom) ten świat jeszcze się nie rozpadł.

 7. Jak to się mówi „dobry zwyczaj nie pożyczaj”. I ja naprawde bardzo sobie to wziąłem do serca i ani nikomu nic nie pożyczam, ani nie pożyczam od kogoś. Polecam 😉

 8. Prawda jest niestety taka, lepiej mieć stały dochód, nawet niski, ale jakiś. O Pętlę kredytową nie trudno. A co do artykułu – sporo przydatnych informacji

 9. Napisane w tekście zostało między innymi to, że parabanki oferują na początek darmowe pożyczki. Tak – tylko potem jesteśmy zobowiązani do pożyczania kolejnych i kolejnych. Uważajcie na to!

 10. Uwielbiam taki sposób kredytowania. Damy ci kase za darmo, później zostawimy ci tylko laczki abyś boso nie chodził, karton po pizzy abyś miał gdzie przekimać

 11. Raz skusiłam się na taki kredyt i pierwszy i ostatni raz. Szybka spłata bo kolosalne odsetki zżerają. Sytuacja mnie zmusiła i wzięłam!

 12. Bardzo dobrze opisane na czym polega kredyt bez zaświadczeń.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge