subscribe: Posts | Comments

Kredyt gotówkowy ? lepszy w ?swoim? banku czy w innym?

3 komentarze

Większość z nas korzysta z jednego banku do prowadzenia konta, lokat czy form finansowania zakupów. To właśnie w nim na początku szukamy kredytów, ale często ranking kredytów gotówkowych wskazuje, że to właśnie u konkurencji oferty są znacznie lepsze. Dodatkowo alternatywną propozycją jest także kredyt pozabankowy, który można otrzymać bez zaświadczeń i przez internet. Czy w takim przypadku warto brać kredyt gdzieś indziej niż poza ?swoim? bankiem?

Pomoże ranking kredytów gotówkowych

Wielu z nas z przyzwyczajenia i wygody nie sprawdza już innych ofert bankowych i pozabankowych poza swoim bankiem, zakładając, że wszystkie są podobne, lub też jako stały klient otrzymasz dodatkowe bonusy w postaci lepszych warunków czy niższych kosztów. Rzeczywiście, czasami tak jest ? łatwiej wtedy o kredyt przez internet, ale nie zawsze będzie to oferta kusząca cenowo. Dodatkowo też instytucje bankowe nie mają monopolu na kredyty online ? można dzisiaj też wziąć kredyt pozabankowych już w 15 minut.

Aktualny ranking kredytów gotówkowych pomoże porównać ofertę kredytu w ?swoim? banku z innymi. Nierzadko okazuje się, że wcale nie jest ona tak atrakcyjna jak na reklamach i nawet zniżki dla stałych klientów, indywidualnie przygotowane oferty nie rekompensują wysokich prowizji, oprocentowania i innych opłat.

To właśnie dla nowych klientów banki mają często świetne oferty ? niskie oprocentowanie nominalne, brak prowizji, często dodatkowe bonusy w postaci gotówki, ale są też haczyki. Nie każdy ranking kredytów gotówkowych wspomina o tym, że konieczne może być założenie kolejnego konta bankowego, a gdy jest ono co miesiąc płatne, koszty całościowe kredytu pójdą w górę. Również konieczne może być zawarcie umowy ubezpieczeniowej. Tego natomiast nie ma kredyt pozabankowy.

Kiedy po kredyt pozabankowy?

Dla osób, którym szczególnie zależy na czasie, doskonałą propozycją może być kredyt pozabankowy. Dzięki niemu będzie można sfinansować każdy zakup, bez konieczności dostarczania zaświadczeń z pracy, nawet jako dłużnik w BIK ? pod tym względem kredyt pozabankowy odznacza się świetną dostępnością. Dodatkowo też biorąc kredyt pozabankowy, nie trzeba wiązać się umową z bankiem i zakładać dodatkowych kont, co często jest teraz wymagane, jak zostało wspomniane.

Zatem nie zawsze branie kredytu w banku, z którego usług korzysta się od lat, jest dobrym posunięciem. Wystarczy tylko sprawdzić aktualny ranking kredytów gotówkowych, aby się o tym przekonać. Zawsze też można wziąć szybki kredyt pozabankowy, który dostanie się od ręki i bez dodatkowych formalności.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  1. Moim zdaniem branie kredytu to już pierwszy i podstawowy błąd. Przez X lub co gorsza XX spłacamy kredyt zamiast zaczekać max. X lat i mieć to w 100% to kupujemy szybko bo mamy taką zachcianke. POlska to nie USA i nie należy, w moim przekonaniu, się wzorować akurat w tym przypadku przykładem USA.

  2. Ariel dla ciebie może jest to błąd, ale nie możesz być taki zamknięty na otoczenie. Wiele osób musi brać kredyty aby przetrwać.

  3. Zgadzam się z Tomaszem. Nigdy nie wiadomo jaka stytuacja życiowa spotka człowieka.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge